?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

2016.gada sporta rezultāti

05.12.2016.
Bērnu un jauniešu karatē sacensības "Dobeles kauss 2016"

Svētdien, 27.novembrī Dobelē jau piekto reizi norisinājās bērnu un jauniešu karatē sacensības "Dobeles kauss 2016", ko rīkoja Dobeles novada karatē klubs "Ippon".

Šogad sacensībās piedalījās 86 sportisti no Dobeles novada un Mārupes. Dobeles novadu pārstāvēja sportisti no Dobeles, Jaunbērzes, Gardenes, Miltiņiem, Bikstiem, Kaķeniekiem, Auriem. Sacensības notika 4 disciplīnās: veiklības spēle "cimdiņi", sumo, kata (vingrinājumu komplekss) un kumitē (cīņa ar pretinieku).

Turnīra galvenais mērķis ir dot iespēju jaunajiem kluba audzēkņiem izmēģināt savus spēkus, dot iespēju redzēt un izjust sacensību gaisotni, kā arī jau pieredzējušākiem sportistiem gūt nepieciešamo rūdījumu, kas noderēs tālākās sacensību gaitās.

Pirmās vietas izcīnīja: Timūrs Krastiņš, Mārtiņš Razžīvins, Artūrs Ņikitins, Kurts Kristiāns Pakulis, Matīss Zolners, Marks Blumfelds, Roberts Apinis, Markuss Stols, Krišjānis Lūsis, Niks Endziņš, Ralfs Sola, Jānis Latvers, Jānis Vinciuns, Artis Apinis, Diāna Sagaidaka, Diāna Puškasa, Raivo Zariņš, Artjoms Lemza, Sindija Tolopilo, Roberts Erbs, Ralfs Kristiāns Plūme, Regnārs Lambreksis, Kristers Laukamens, Kristens Batņa, Jānis Apinis, Artūrs Tarakanovs, Artūrs Meņkovs, Aleksis Buls, Evelīna Biļinska, Liene Māre Ūdre, Marta Rapša.

Otrās vietas izcīnīja: Amanda Bomgartena, Katrīna Lagzdiņa, Ksenija Roze, Artis Berķis, Renārs Pešiks, Patriks Eduards Tosters, Jānis Kupruks, Sandris Krūmiņš, Rainers Mozulis, Kaspars Latvers, Nils Maļinovskis, Mārtiņš Unferihts, Klāvs Zinkevičs, Gabriela Račitska, Antons Maļavkins, Markus Akermanis, Kristers Rapanovičs, Artis Irbe, Kristers Leikuns, Artūrs Zērviņš.

Trešās vietas izcīnīja: Roberts Dzenis, Markus Namsons, Matīss Frienbergs, Maksims Līvmanis, Rinalds Smits, ļja Lukošus, Nikolajs Suhanovs, Jorens Jurevics, Daniels Tihomirovs, Emīlīja Loķe.

"Pateicoties Dobeles novada domes atbalstam, mums ir iespēja rīkot šādus pasākumus, stimulējot bērnus nodarboties ar sportu, aktīvi pavadīt brīvo laiku sportojot un fiziski attīstoties," pastāstīja kluba treneris Dmitrijs Varlamovs.

Informē:
Dobeles novada karatē klubs "Ippon"

 

21.11.2016.
Tenax Dobele atkal uzvar

2016. gada 16. novembrī Tenax Dobele komanda spēlēja izbraukuma spēli Rīgā pret vicečempionu - Celtnieks Rīga komandu.

Dobelnieki uz šo spēli devās ne savā labākajā sastāvā un formā. Komandai palīdzēt nevarēja Ansis Bilkštis (ceļgala trauma), Emils Kurzemnieks, Kristers-Rihards Ozols, Nikita Pančenko, Uldis Jansons (spēleja MSĢ/LAT-98 sastāvā). Nils Mikelsons bija ar paaugstinātu temperatūru, bet traumas bija arī Egilam Politeram un Kasparam Straumem. Tas viss iespaidoja komandas sastāvu, bet ne cīņas garu.

Rīdzinieki bija piesaistījuši uz šo spēli pieredzējušos Edgaru Vadzīti un Guntaru Lejnieku. Komandā pēc ilgāka laika spēlēja arī Helmuts Tihonovs un Ričards Jablonskis. Nebija līnijas spēlētāja Roberta Freiberga.

Jau no sākuma dobelnieki panāca vadību 5:2 un, kaut gan rīdzinieki pietuvojās līdz minimumam 5:6, uzvarēja puslaiku ar 13:9. Otrajā puslaikā dobelnieki panāca 17:10 savā labā. Tad rīdzinieku vārtos Raiti Puriņu (atvairīja divus soda metienus no Oskara Arāja) nomainīja pieredzējušais Helmuts Tihonovs, kurš atvairīja vairākus bīstamus uzbrukumus, palīdzot atkal samazināt starpību 17:19. Tomēr dobelnieki spēli noveda līdz kārtējai uzvarai 23:20 (13:9).

Vārti: Oskars Arājs - 7, Andis Ermanis - 5, Egils Politers - 3, Kaspars Straume - 3, Jānis Zvejnieks - 2, Nils Mikelsons - 2, Renats Hovratovics - 1. Vēl spēlēja Elvijs Lazda un Kristaps Krivmanis. Vārtos - Ivars Lācis.

Tenax Dobele Latvijas Synottip virslīgas čempionātā deviņās spēlēs ir izcīnījuši deviņas uzvaras, būdami stabili līderi un savus tuvākos sekotājus - Celtnieks Rīga - apsteidz par pieciem punktiem.

Nākamā spēle Latvijas čempionātā TENAX Dobele - HK Ogre /Miandum notiks Dobelē 26. novembrī plkst. 17:00.

Informē:
Ivars Zariņš,
Tenax Dobele priekšnieks

 

17.11.2016.
Cik tālu var aizpeldēt Dobeles novads 2016   Rezultāti šeit>

Biedrība Sporta klubs REIR Dobele laikā no 1. līdz 14. novembrim jau trešo reizi rīkoja sacensības – akciju “Cik tālu var aizpeldēt Dobeles novads”.

Pasākuma rezultāti rezumējās vairākos interesantos faktos:

 • Kopā ir nopeldēts vairāk par upes Ventas garumu;
 • Esam aizpeldējuši no Dobeles peldbaseina līdz Terehovas robežkontroles punktam (Latvijas - Krievijas robeža aiz Zilupes);
 • Esam aizpeldējuši gandrīz 13 reizes līdz Jelgavai, gandrīz 5 reizes līdz Rīgai;
 • Nopeldēti  980 Latvijas televīzijas torņi;
 • Nopeldēti 163 316 Porziņģi;
 • Piedalījās 513 cilvēki (227 sievietes; 286 vīrieši);
 • Kopā nopeldēti 14 437 Dobeles peldbaseina garumi;
 • Ūdenī kopā pavadītas 15 390 minūtes jeb pusotra nedēļa.
 • KOPĀ nopeldēti 360 930 m.

Jaunākie dalībnieki: Raitis Urga un   Māra Vilnere - 2 gadi, Diāna Muciniece, Gustavs Zoltners, Jurģis Tabors un Margarita Goža - 4 gadi, Liene Urga - 5 gadi.

Vecākā dalībniece: Taisa Ušakova - 76 gadi.

ABSOLŪTIE UZVARĒTĀJI:

Daniela Leitāne (15 gadi), nopeldēti 2160 m;

Jēkabs Audzēvičs (15 gadi), nopeldēti 2285 m.

Organizatori saka lielu paldies atbalstītājiem: Dobeles novada pašvaldībai, AS Dobeles Dzirnavnieks; Baltic Candles Ltd.; SIA "Saldus pārtikas kombināts"- Saldus Gotiņa; Schwarzkopf Professional Latvija un “Fa”.

 Īpašs paldies Dobeles 1. vidusskolai!

Informē:
Sporta klubs REIR Dobele

Foto:
Kristaps Stalidzāns

 

16.10.2016.
Dobeles novada karatē kluba "IPPON" panākumi sacensībās Jūrmalā

15.oktobrī Jūrmalā notika karatē sacensības „Jūrmalas kauss 2016”, kurās šogad piedalījas ap 150 sportistiem no Rīgas, Tukuma, Jūrmalas, Jelgavas, Ozolniekiem un Dobeles. Dobeles novadu pārstāvēja karatē kluba „Ippon” 4 sportisti – dobelnieki Rainers Mozulis un Haralds Ikvilds un jaunbērznieki Anastasija Bakaite un Jānis Latvers, kuri startēja kumite (cīņa ar pretinieku) disciplīnā.Visas cīņas notika pēc WKF (World karate federation) noteikumiem.

Haralds Ikvilds piedalījās divās kategorijās, kurās izcīnīja 1. un 2. vietu, bet Jānis Latvers un Anastasija Bakaite izcīnīja 2. vietas. Raineram Mozulim nedaudz pietrūka sacensību pieredzes un kopvērtējumā ieguva 4.vietu.

Jūrmalas sacensības šogad bija pirmās, iesākot 2016./2017. gada sacensību sezonu. Oktobrī sportistiem paredzētas sacensības Rīgā, bet novembrī 16 karatisti dosies uz Lietuvu, kur piedalīsies divu dienu garā karatē seminārā, kuru vadīs eiropas un pasaules karatē čempions, Norvēģijas izlases treneris Wayne Otto.

Dmitrijs Varlamovs
kluba "IPPON" treneris

 

11.10.2016.
TENAX  TURPINA BEZ ZAUDĒJUMIEM

Sestdien, 8.oktobrī, Dobeles sporta hallē, Latvijas čempionāta Synottip virsligas spēlē TENAX Dobele komanda uzņēma JŪRMALAS SPORTS komandu. No pagājušās sezonas jūrmalniekus trenē un vada dobelnieks Jānis Glušaks. Arī komandā spēlē vairāki bijušie dobelnieki Uldis Libergs, Kristaps Plonis, Raitis Ence , Aigars Vilciņš. Arī aucenieks Dairis Adamaitis. Jūrmalniekiem uz šo brīdi Latvijas čempionātā bija viena uzvara, viens zaudējums un viens neizšķirts rezultats. Dobelnieku kontā divās spēlēs bija divas uzvaras.

Jau spēles sākumā dobelnieki bija noskaņoti tikai uz uzvaru un 20. minūtē jau bija vadībā 15:5, puslaiku uzvarot 18:8.Arī otrais puslaiks pagāja ar dobelnieku pārsvaru, ļaujot pretiniekiem otrajā puslaikā gūt tikai 6.vārtus. ( no tiem 3. vārti ar 7.metru soda metieniem kurus realizēja viesu līderis Rolands Ivanovs. ) Spēles gala rezultāts un trešā uzvara 35:14(18:8). tenaxsiešiem.

Vārti: Oskars Arājs-7(4), Nils Mikelsons-5, Andis Ermanis, Renats Hovratovics, Kristaps Krivmanis -4, Elvijs Lazda, Kaspars Straume -3,Ansis Bilkstis, Janis Zvejnieks -2, Egils Politers -1. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons. Viesu komandā Rolands Ivanovs 9(5).

Sestdien arī 1. līgas komanda Dobele/ Tērvete uzņēma Skriveri /Aizkraukle komandu. Abām komandām vēl nebija zaudējumu. Spēles pirmajā puslaikā jau sākumā vadībā bija viesi, kas puslaiku aizvadīja ar 1-2 vārtu pārsvaru . Puslaiks arī viesu labā 13:10. Otrajā puslaikā 45. minūtē viesu pārsvars jau bija 23:18, bet mājinieki nedomāja padoties un 53. minūtē veterans Edgars Štelfs panāca 25:25. Tomēr dobelnieki atlikušo spēles laiku aizvadīja ļoti slikti gan aizsardzībā , gan uzbrukumā nespējot gūt vārtus , zaudējot spēles galotni viesiem. Gala rezultats 26:30(10:13) uzvarēja Skriveri/Aizkraukle , izvirzoties par līderiem 1. līgā.

Vārti: Renars Kozlovskis-7, Martins Lindbergs, Janis Zvejnieks -6, Ricards Mucinieks, Kims Berezovojs -2,Marcis Mezulis, Edgars Stelfs -1. Kristaps Pintans un Intars Jomants. Vārtos Uldis Jansons un Emils Granauskis.

Svētdien , 16.10.2016., dobelniekiem abām komandām spēles Latvijas čempionātā izbraukumā.
Plkst. 15:00, Ludzā , Latgols juniori - Dobele / Tervete.
Plkst. 17:00, Rīgā, ASK zālē, ASK / LSPA - TENAX Dobele.
Dobeles Sporta hallē , 19.10.2016., trešdien, plkst. 19:30 TENAX Dobele - HK Vaiņode.

 

05.09.2016.
TENAX SĀK SEZONU AR UZVARU

Piektdien, 2. septembrī, Dobeles Sporta hallē, Tenax Dobele komanda aizvadīja savu pirmo spēli jaunajā sezonā pret HK Ogre /Miandum komandu, Rīgas čempionāta ietvaros.

Dobelnieku komandā ir jūtamas problēmas ar sastāvu, jo vēl ierindā nav traumas ārstējošie spēlētāji. Kā arī jaunas mikrotraumas ir Egilam Politeram un Ansim Bilkštim. Uz šo spēli palīdzēt komandai varēja dobelnieku jaunie MSĢ spēlētāji Nikita Pancenko un Kristers Rihards Ozols, bet nākošajās spēlēs viņiem jābūt MSĢ / LAT-98 sastāvā. Arī viesiem uz šo spēli nebija vairāki spēlētāji. Spēles pirmos vārtus dobelniekiem guva Andis Ermanis, pēc minūtes arī viesu līderis Artis Kurmēns atbildēja ar vārtu guvumu. 14.minūtē mājinieki jau panāca 10:5 savā labā. Tomēr izdarot vairākas maiņas, dobelnieki atslāba un viesi 23.minūtē jau panāca 11:11. Uzlabojot savu spēli dobelnieki puslaiku noslēdza 18:14 savā labā. Otrajā puslaika sakumā atkal drošā vadībā bija mājinieki, tomēr atkal izmantojot vairākas kļudas dobelnieku izpildījumā, viesi ar savu līderu palīdzību 46.minūtē jau panāca 24:25. Tomēr dobelnieki atkal labāk aizvadīja spēles beigas un svinēja pirmo uzvaru jaunajā sezonā 34:29(18:14). Vārti: Egils Politers -8, Andis Ermanis-7, Kaspars Straume-5, Ansis Bilkstis-4, Janis Zvejnieks-4, Kristers Ozols-2, Nils Mikelsons, Nikita Pancenko, Kristaps Krivmanis, Renats Hovratovics -1. Elvijs Lazda, Intars Jomants. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

09.09.2016., plkst. 19:30, spēle Rīgā, ASK zālē ar ASK/LSPA komandu. Svētdien. 11.09.2016., plkst. 13:00 un 15:00, Rīgā RTDP zālē Rīgas čempionāta fināli.
Dobeles Tenax komandai ir jāaizstāv Rīgas čempiona gods, kuru dobelnieki ir ieguvuši jau pēdējos četrus gadus pēc kārtas.

 

30.08.2016.
V. Bozuļa piemiņas brauciens

Rezultāti

uzvarētājas sieviešu grupā

V-2 grupa (1.v Vilnis Buls;2.v. Valdis Gavars;3.v. Valdis Andiņš)

V-1 grupa (1.v Kaspars Launerts;2.v. Kirils Pogodins;3.v. Karels Paškauskis)

Informē:
Dainis Ritums
Dobeles sporta centra direktors

 

11.07.2016.
Puķu draugu saieta starptautiskais šaha turnīrs

9. jūlijā, Puķu draugu saieta ietvaros, biedrība “Dobeles šaha klubs’’, sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, rīkoja starptautisku šaha turnīru.. Turnīrs bija plaši apmeklēts, tajā piedalījās šahisti no Latvijas (Liepājas, Rīgas, Kuldīgas,Tukuma, Saldus, Jelgavas, Iecavas, Aizputes,Grobiņas, Dobeles), no Lietuvas ( Akmenes, Jonišķiem), no Vācijas (Drēzdenes), no Krievijas (Maskavas) kopskaitā 44. Turnīra dalībnieki varēja ne tikai ar prieku pavadīt brīvo laiku spēlējot šahu brīvā dabā jaunu draugu pulkā, bet arī paaugstināt savu šaha erudīciju un sporta klasi, parādot savas spējas sacensībā. Saspringtās cīņās tika noskaidrotas godalgotās vietas sešiem zēniem, kuri spēlēja kopīgā turnīrā ar pieaugušajiem.

Vietu sadalījums zēniem: 1. vietu izcīnija Artjoms Burenkovs no Rīgas, 2. vieta Markusam Bērziņam no Liepājas, 3. vieta Levam Semenovam no Maskavas.

Savukārt kā jaunākajam turnīra dalībniekam balva tika pasniegta Gustavam Miezītim no Dobeles, kurš skolas gaitas uzsāks 1.septembrī.

Dāmām 1.vieta Nellijai Maklakovai no Rīgas, 2. vieta Ligitai Ķēdei no Aizputes, 3.vieta Imanta Ābula no Dobeles.

Vislielākā konkurence uz godalgotajām vietām bija kungiem, no 34 dalībniekiem 1.vieta Anatolijam Blinovam no Jelgavas, 2.vieta Albertam Valanciusam no Akmenes, 3 vieta Ivaram Bērziņam no Liepājas, 4.vieta Mārtiņam Liepiņam no Tukuma, 5 vieta Eckhartam Leiseringam no Drēzdenes, 6.vieta Stasim Valanciusam no Akmenes.

Nākamais notiks Āboldienas šaha turnīrs 01.10.2016. plkst. 11:00.

Informē:
Imanta Ābula
"Dobeles šaha klubs"

 

11.07.2016.
Latvijas IV Olimpiādes Valmierā  1.-3. jūlijs Dobeles novada medaļnieki

Vārds

Uzvārds

Vieta

Sporta veids

   

1. vieta

handbols sievietes

   

1. vieta

handbols vīrieši

Laura

Mažule

2. vieta

ložu šaušana (MŠ 3x20)

Gvido

Cvetkovs

1. vieta

ložu šaušana (PP-60)

2. vieta

ložu šaušana (MP-60)

Andris

Erķevics

3. vieta

ložu šaušana (PP-60)

Agate

Rašmane

1. vieta

ložu šaušana (PP-40)

3. vieta

ložu šaušana (MP-30+30)

Marika

Kovaļevska

3. vieta

ložu šaušana (PP-40)

Guntis

Inauskis

1.vieta

ložu šaušana (MŠ-60)

2. vieta

ložu šaušana (PŠ-60)

Raivo

Deklavs

3. vieta

ložu šaušana (PŠ-60)

Ēriks

Filipēnoks

3. vieta

ložu šaušana (MŠ-60)

Māris

Bogdanovičs

2. vieta

riteņbraukšana (30km MTB)

Emīls

Liepiņš

2. vieta

riteņbraukšana (140km grupas br.)

Ēriks Toms

Gavars

3. vieta

riteņbraukšana (30km indiv. br.)

Alberts

Juhimenko

3. vieta

Svarcelšana (kat.77kg)

Armands

Mežinskis

1. vieta

Svarcelšana (kat.77kg)

Daniela

Leitāne

1. vieta

triatlons

Baiba

Medne

2. vieta

triatlons

Jānis

Girgensons

1. vieta

Vieglatlētika (10 000m skrējiens)

Kopā :

 

8 zelta, 6 sudraba un 7 bronzas medaļas.

 

 

Sieviešu handbola komanda

Vīriešu handbola komanda

Riteņbraucēji

4.vietas ieguvēji: Santa Krūmiņa (ložu šaušana MŠ 3x20), Roberts Zuments (ložu šaušana – PP-60 un MP-60), Anita Krieķe-Jermacāne (ložu šaušana PP-40 un MP 30+30), Laura Mažule (ložu šaušana PŠ-40), Jānis Girgensons (vieglatlētika 5000m sk.)

5. vietas ieguvēji: Emīls Latišs (ložu šaušana PŠ-60), Māris Bogdanovičs (riteņbraukšana 140km grupas brauciens),

6. vietas ieguvēji: Andris Erķevics (ložu šaušana MP-60), Emīls Latišs (ložu šaušana MŠ-60), Marika Kovaļevska (ložu šaušana MP 30+30).

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

28.06.2016.
Dobeles novada sporta spēles volejbolā

No 17. aprīļa līdz pat Jāņiem notika Dobeles sporta spēļu sacensības volejbolā vīriešiem. Pavisam startu sāka 5 komandas – Sigus B, Lejasstrazdi, Krimūnas, Zebrene un Auri.

Visas komandas izspēlēja divus riņķus. Turnīrs bija ļoti interesants, jo līdz pēdējai spēlei nebija skaidrs kurš uzvarēs.

Par sporta spēļu uzvarētājiem kļuva Lejasstrazdu volejbolisti.

Komadā spēlēja – Vitālijs Astapovičs, Valērijs Savickis,Oļģerts Zaremba,Vladislavs Sakovs.Gustavs Jaunzems, Dmitrijs Tikoto, Vladimirs Kabajevs, Dāvis Šipiļins, Ēriks Zaremba, Artjems Jefimovs.

Oto vietu izcīnīja Sigus B komanda.

Komandā spēlēja – Sigutis Briedis, Raitis Briedis, Artūrs Jankevics, Oskars Vaļuškins, Elvis Taujenis, Madars kalniņš, Renārs Šulcs.

Trešo vietu izcīnīja Zebrenes komanda.

Komandā spēlēja – Ritvars Šķērsts, Roberts Veilands, Kaspars Zutis, Kristaps Sosnarevs, Niks Orvīds, Dāvids Boļšis, Artūrs Adamaitis, Gatis Romanovskis.

Ceturto vietu izcīnīja Auru komanda, bet pēdējo piekto vietu Krimūnu volejbolisti.

Tika apbalvots arī labākais turnīra spēlētājs Lejasstrazdu komandas pārstāvis Vitālijs Astapovičs.

Rezultāti

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

02.06.2016.
Dobeles novada sporta spēles pludmales volejbolā

28. maijā Zebrenē notika Dobeles novada sporta spēļu sacensības  pludmales volejbolā.


1.vietu izcīnīja vietējie zebrenieki  Dāvids Bolšis un Roberts Veilands, aiz sevis atstājot 2. vietā Klāvu Eihmani no Penkules un Niku Orvīdu  no Zebrenes, bet trešo vietu izcīnīja Sindija un Kaspars Zuši no Zebrenes.

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

31.05.2016
Nakts skrējiena rezultāti

Dobeles Ceriņu svētku laikā, 28. maijā, notika nu jau tradicionālais Nakts skrējiens, kas šogad pulcēja nedaudz vairāk kā 200 dalībniekus.

Pirmie startēja ''Prieks kopā skriet!'' tautas grupas skrējēji, kam bija jāveic 2,5 kilometru gara distance. Vīriešu konkurencē pirmais bija Romans Vasiļjevs no Dobeles Valsts ģimnāzijas, savukārt sieviešu konkurencē šogad bija divas pirmās vietas ieguvējas: Eleonora Gavrilova un Laura Hansone, abas meitenes pārstāvēja Baltic Candles Ltd. komandu.

Pārsteiguma balvas saņēma kuplākā komanda "Gliemeži" un kuplākā organizācija, kas jau vairākus gadus ir Baltic Candles Ltd. Tika apbalvota visskaistāk noformētā ģimene - Kate un Sigita Barkovas, kā arī visskaistāk noformētās komandas - Black Squad (Melnais bars) un Ledy AM.

Elites grupā (5 km distance) ar laika kontroli startēja 36 vīrieši un 22 daiļā dzimuma pārstāves.

Dāmu konkurencē 1. vieta Danielai Leitānei, kas distanci veica 00:18,37; 2. vietā Annija Pušņakova - 00:19,17; 3. vietā Diāna Olupa 00:19,29; 4. vietā Elīna - Austra Siliņa 00:19,44; 5. vietā Andželika Miezīte 00:20,19; 6. vietā Alina Kačanova 00:20,57.

Vīriešu grupā nepārspēts palika Oskars Blaus ar rezultātu 00:16,09; 2. vietā Andrejs Dāvis Kmetjuks - 00:16,18, 3. vietā Guntars Akmans 00:17,08, 4. vietā Andis Pušņakovs 00:17,14; 5. vietā Raimonds Levickis - 00:17,36 un 6. vietā Viesturs Dūzis - 00:17,44.

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

30.05.2016.
Dobeles novada sporta spēles basketbolā vīriešiem

28. maijā Dobeles sporta hallē  medaļas sadalīja basketbolisti, kas janvāra beigās uzsāka basketbola turnīru. Pavisam čempionātā laukumā izgāja 7 komandas. Tās izspēlēja divus riņķus, tad divu spēļu summā pusfinālu un līdz divām uzvarām finālu.

Par uzvarētāju kļuva Foršais veikaliņš, kas finālā divās spēlēs uzvarēja TENAX basketbolistus atstājot komandu 2. vietā.

Komandā spēlēja - Edvards Miķelsons, Teodors Valters, Marats Ņeverovskis, Dainis Dābols, Uvis Zeikmanis, Arnolds Zuicāns, Kaspars Balandīns, Edgars Ķīvītis, Edgars Kokins, Ģirts Pommers, Andris Fridrihsons, Arvis Jēkabsons Jānis Mucenieks un Oskars Rungevics, komandas treneris Artūrs Zaremba, kas finālā divās spēlēs uzvarēja TENAX basketbolistus atstājot komandu 2. vietā.

Trešajā vietā palika Melnais vējš, bet ceturto vietu izcīnīja BAKVA.

Tālāk komandas sarindojās: 5. vieta Jaunbērzei, 6. vieta Tērvetes novadam un 7. vieta Klondaikas basketbolistiem.

Turnīrā tika noteiktas arī spēlētāju nominācijas:

 • Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar 233  spēlēs gūtiem punktiem kļuva BAKVA komandas spēlētājs Artūrs Turiks.
 • Par labāko trīspunktu metēju kļuva TENAX komandas spēlētājs Jāni Grands, kas čempionātā iemeta 23  tālmetienus.
 • Trešo nomināciju precīzākais sodu izpildītājs jau vairākus gadus pēc kārtas ieguva Edgars Fortiņš no BAKVA komandas, kas  grozā iemeta 42 precīzus soda metienus.

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

30.05.2016.
Dobeles novada veterānu starts LSVS 53. sporta spēlēs

14. maijā Madonā gandrīz 100 dalībniekus pulcēja  LSVS 53. sporta spēles riteņbraukšanā.

Dobeles novadu sacensībās pārstāvēja Valdis Andiņš, kas savā vecuma grupā 65+ ar izcilu sniegumu ieguva 1. vietu Solo braucienā  ar rezultātu 0:17:05 un 1. vietu krosā ar rezultātu 0:46:26.

Komandu vērtējumā viņa sniegums deva novadam 15 komandu konkurencē 10. vietu.

21. maijā Dobeles novada veterāni devās uz Aizputi pārstāvēt novadu 53. Latvijas pašvaldību veterānu – senioru sporta spēļu sacensībās  ložu šaušanā, šahā un novusā.

Vislabāk no Dobelniekiem veicās šāvējiem, kas 6 komandu konkurencē izcīnīja godpilno 2. vietu, tikai trīs punktus atpaliekot no Rīgas pilsētas 1. komandas šāvējiem.

Arī individuālajā vērtējumā mūsu šāvēji tika godalgotās vietās – vingrinājumā PP-20 vecuma grupā 40+  1. vieta Ilzei Punkai, vīriešiem vecuma grupā  40+ šai vingrinājumā uzvarēja mūsu komandas pārstāvis Andris Erķevics.

Vingrinājumā PŠ -20 vecuma grupā 40+ trešo vietu izcīnīja Santa Krūmiņa, bet vīriešiem 40+ grupā labākais bija mūsu novada pārstāvis Raivo Deklavs, kā arī gūstot pirmo vietu savā vecuma grupā vingrinājumā MŠ-30.

Šahā pavisam piedalījās 84 vīrieši un 16 sievietes. Mūsu šahistu starts bija samērā pieticīgs un kopvērtējumā  no 22 komandām palikām 21 vietā.  Komandā spēlēja Viktors Artemjevs, Kārlis Ketekats, Antons Karpovičš , Ēvalds Bolis un Imanta Ābula.

Vislielākais dalībnieku skaits bija novusā. Pavisam piedalījās 162 vīrieši un 40 sievietes dažādās vecuma grupās. Labākais mūsu novada spēlētājs bija Ilgvars Pētersons, kas vecuma grupā 70+ izcīnīja 10. vietu, pārējo  dalībnieku rezultāti nebija tik augsti. Kopvērtējumā no 38 komandām mūsu novads ieņēma 31 vietu , komandā spēlēja Ilgvars Pētersons, Aleksandrs Sjomkāns, Igors Stabulnieks, Agnis Vanags, Ivars Strikovskis, Pāvils Boļšakovs .

28.maijā Ķeguma novadā Tomē spēkiem mērojās  Dobeles novada orientieristi. No mūsu novada orientieristiem vislabāk veicās Guntim Dudem, kas vecuma grupā V 55  5,1 km distancē izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 36:51. Sieviešu konkurencē labākā no mūsu novada bija Daiga Rove, kas  6,6 km distanci savā vecuma grupā S35 veica 1:09:00.

Pārējiem mūsu novada  orientieristiem rezultāti bija pieticīgāki. Komandu vērtējumā no 27 komandām Dobeles novads ierindojās 17 vietā.

Mūsu novadu pārstāvēja Artis Krūmiņš V35, kas ieguva 6. vietu, Rolands Dakteris un Jānis Segliņš V40, kuriem attiecīgi 8. un 10. vieta, S.45 grupā Indra Segliņa ieguva 15. vietu, Inga Krastiņa - 16. vietu, V50 grupā Agris Krūmiņš - 11. vietu, Ivars Prikulis - 13. vietu, S60 grupā Ilga Elksnīte - 7. vietu, V60 grupā 10. vieta Elmāram Antonam un 15. vieta Andrim Elksnītim.

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

02.05.2016.
Dobeles novada sporta spēles galda tenisā

30. aprīlī sporta skolas zālē notika novada sporta spēles  galda tenisā , kurās piedalījās  arī viesi no Jelgavas un Iecavas.

Zebrenieks  Guntis Krivods, uzvarot  visās apakšgrupu spēlēs un finālā pārspējot  Nikolaju Šikovu, Kasparu Taboru un Sergeju Šikovu,  kļuva par novada čempionu. Pārsteigumu sagādāja dobelnieks Sergejs Šikovs, kurš, zaudējot tikai uzvarētājam, izcīnīja 2. vietu.

Bronzas medaļu saņēma pagājušā gada 1. vietas ieguvējs  Kaspars Tabors (Auri).

Dubultspēles vispirms norisinājās divās apakšgrupās., kurās uzvaras izcīnīja  Gunta Krivoda un Kaspara Tabora duets, kā arī  Šikovs Nikolajs un Vera Eriksone.  Vēl pusfinālā iekļuva Sergejs Šikovs ar Inti Sāviču un jelgavnieki Uldis Dobriško ar Endiju Rožkalnu.

Finālā tikās  Nikolajs Šikovs ar Veru Eriksoni  un Uldis Dobriško ar Endiju Rožkalnu.

Apakšgrupas spēlē dobelnieku pāris  šos pašus oponentus pārspēja ar rezultātu 3:0, toties finālā tika piedzīvots zaudējums  un izcīnīta 2.vieta.  Trešajā pozīcijā  palika Guntis Krivods ar Kasparu Taboru.

Vera Eriksone
Sacensību galvenā tiesnese

 

04.04.2016.
Dobeles novada sporta spēles novusā

2. aprīlī Kakenieku kultūras un sporta centrā notika Dobeles novada sporta spēles novusā.

Sieviešu  konkurencē  goda pjedestālu aizņēma penkulnieces 1. vietā Ivada Kozlova, otrajā vietā Anita Valtere, bet trešajā vietā palika Baiba Koškina.

Vīriešu grupā nepārspēts palika dobelnieks Pāvils Boļšakovs, aiz sevis atstājot Aleksandru Sjomkānu no Auriem un Leopoldu Kārkliņu no Auces novada.

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

29.03.2016.
Dobeles novada sporta spēles šahā

Sestdien 26. martā Dobeles pilsētas kultūras namā notika atklāts individuāls turnīrs šahā pēc Šveices sistēmas 7 kārtās, ar apdomas laiku 12 min.+ 5 sek. katram spēlētājam, blics (ātrturnīrs) un arī biedrības "Dobeles šaha klubs'' rīkotais bērnu šaha turnīrs, kurā piedalījās 12 dalībnieki.

Uz turnīru bija ieradušies 39 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas: Akmenes, Liepājas, Bauskas, Iecavas, Tukuma, Jaunpils, Jelgavas, Siguldas un no Dobeles 12 dalībnieki.

Zēniem pirmās trīs vietas ieguva liepājnieki, savukārt meitenēm pirmās divas vietas izcīnīja Dobeles 1. vidusskolas audzēknes Marta Eglīte un Ksenija Kiseļova.

Parastajā turnīrā dāmām pirmās trīs vietas ieguva kurzemnieces.

Kungiem pirmo un otro vietu ieguva viesi no Akmenes, savukārt 3.vietu izcīnīja dobelnieks Artis Voitehovičs.

Blics turnīrā dāmām pirmās trīs vietas sadalīja dobelnieces: Imanta Ābula, Marta Eglīte un Tatjana Arole. Blics turnīrā kungiem pirmo vietu ieguva A.Valancius no Akmenes, otro un trešo vietu sadalīja tukumnieki A.Rudakovs un V.Maltenieks.

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

08.03.2016.
Izcils starts veterānu sacensībās slēpošanā Priekuļos

Neskatoties uz bezsniega apstākļiem Dobeles pusē mūsu seniori slēpotāji ar ļoti labu startu izcēlās Latvijas Sporta Veterānu (senioru) savienības 53. sporta spēļu  finālsacensībās distanču slēpošanā, kas notika 13. februārī Priekuļos.

Dāmu konkurencē 35 + grupā 2 x 2 km distancē nepārspēta palika Annija Pušņakova ar rezultātu 12:30,78, bet dāmu grupā 60+ 2 km distancē  2. vietu izcīnīja Silvija Spruģe ar rezultātu 8:04,73.

Kungu grupā 35+ 4. vietu 3 x 2 km distancē  izcīnīja Andis Pušņakovs ar rezultātu 15:17,14., 60 + grupā  2 x 2 km distancē 3. vietu izcīnīja Feoktists Pušņakovs ar rezultātu 11:09,27, bet kungu grupā 80+ nepārspēts 2 km distancē  palika Meikulis Lurops ar rezultātu 8:17,72.

Komandu stafetē Dobeles novada komanda ar rezultātu 17:49,38 izcīnīja 8. vietu.

--------------------------------------------

Sestdien, 5. martā Jelgavā notika Latvijas sporta veterānu savienības 53. sporta spēles peldēšanā, kurās startēja arī Dobeles novada komanda.

Vienīgo zelta medaļu savā vecuma grupā 80+ - 50 m brīvajā stilā izcīnīja Meikulis Lurops ar rezultātu 59:87 sekundes.

Agris Lībergs 60+ 50 m brīvajā stilā izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 32,56 se., un trešo vietu 50 m uz muguras ar rezultātu 47,14 sek.

Bronzas medaļu 65+ grupā izcīnīja Marite Garbene 50 m brīvajā stilā ar rezultātu 1:03,37.

Divas bronzas medaļas  45+ izcīnīja Gunita Kirilka 50 m brīvajā stilā ar rezultātu 35,23 un 50 m uz muguras ar rezultātu 43,81.

Daudz mūsu komandai palīdzēja jaunākā dalībniece 25+ grupā Baiba Medne, kas savā vecuma grupā izcīnīja divas bronzas medaļas 100 m brīvajā stilā ar rezultātu 1:15,05 un 100 m kompleksā – 1:25,65.

Aldis Cīrulis  vecuma grupā 55+ izcīnīja divas bronzas medaļas. 50 m uz muguras ar rezultātu 37,11 un 50 m brīvajā stilā ar rezultātu 30,03 sek.

Vēl Dobeles novada komandai palīdzēja Egils Fabiāns 5. vieta savā vecuma grupā  50 m brīvajā stilā un Edgars Gaigals izcīnīja 6. vietu 50 m brīvajā stilā un 7. vietu 50 m uz muguras savā vecuma grupā.

14 komandu konkurencē Dobeles novada peldētāji izcīnīja 7. vietu kopvērtējumā.

Liels paldies visiem komandas dalībniekiem, kas atrada laiku un spēkus, lai aizstāvētu Dobeles novadu šajās gada lielākajās veterānu sacensībās!

Informē:
Aldis Cīrulis komandas pārstāvis.

 

29.02.2016.
Dobeles novada sporta spēles dambretē

Sestdien 27. februārī Dobeles amatu skolā notika Dobeles novada sporta spēles 64. lauciņu dambretē.

Turnīrs notika ar datorizlozi pēc Šveices sistēmas 8 kārtās.

Vīriešu konkurencē nepārspēts palika Tālivaldis Rūmītis (Dobele), otrajā vietā atstājot Viesturu Štelmaheru (Dobele) , bet trešo vienu izcīnīja Viktors Piterāns no Šķibes.

Sievietēm labākā bija Tatjana Arole (Dobele) aiz sevis atstājot dambretes veterāni Valentīnu Embovicu(Dobele), bet trešajā vietā palika Sintija Lintiņa (Dobele). 


 Attēlā – Sacensību uzvarētāji

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

22.02.2016.
Dobeles novada sporta spēles badmintonā

Pirmo reizi Dobeles novada sporta spēlēs tika iekļauts jauns sporta veids  badmintona dubultspēles .

Uzvarēja sacensību rīkotāji Penkules badmintonisti.
1. vietā Staņislavs  Jonkuss un Leons Tolstiks.
2. vieta Ivanda Kozlova un Andis Šļumba
3. vieta Kristaps Smiltnieks un Laura Skujevska 


Attēlā pirmo četru vietu ieguvēji

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore

 

18.02.2016.
Latvijas čempionātā vieglatlētikā dubultuzvara Laura Laimiņai

Divas dienas 13. un14. februārī Rīgas Sporta manēžā notika Latvijas čempionāts jauniešiem  telpās. Sacentās U-16 vecuma grupas zēni un meitenes, kas dzimuši 2001. un 2002. gadā.

Īpaši iepriecināja Dobeles sporta skolas audzēkne Laura Laimiņa, kura kļuva par divkārtēju Latvijas čempioni vieglatlētikā telpās - 600 metros, uzrādot rezultātu 1:42,97 un 1000 metros - 3:08,89, kas ir labākais rezultāts šīs vecuma grupas vieglatlētiem šajā sezonā Latvijā !

Veiksmīgs starts bija arī Kristiānam Kelertam 9. vieta 60 metros ar rezultātu 7.89 sekundes un 6. vieta 300 metros ar rezultātu 42,05 sekundes.

 

 

Rīgas atklātais jaunatnes čempionāts vieglatlētikā

Š.g. 22. un 23. janvārī Rīgas sporta manēžā notika pirmās lielākās jauniešu sacensības vieglatlētikā telpās “Rīgas čempionāts jaunatnei”. Sacensībās startēja neparasti daudz dalībnieku - vairāk kā 600.

Veiksmīgi startēja Dobeles novada sporta skolas audzēkņi. Lai gan godalgotās vietas netika izcīnītas, tomēr sportisti uzrādīja savus labākos personīgos rezultātus telpās. 4. vietu jauniešiem 200 m skrējienā izcīnīja Ralfs Olševskis ar augstvērtīgu rezultātu - 24,59 sek. 7. vieta šajā distancē Artjomam Karakulovam - 24,88 sek., 60 m sprintā - 11. vieta Artjomam Karakulovam 7.57, Ralfam Olševskim 13. vieta – 7,64.

Zēnu konkurencē Kristiāns Kelerts 60 m skrējienā ierindojās 5. vietā ar rezultātu 7.75 sek., 200 m izcīnīja 7. vietu ar rezultātu – 26.71. 1500 m skrējienā zēniem Raimonds Levickis izcīnīja 9. vietu ar rezultātu 5:10,71. Metenēm Diāna Olupa 200 m izcīnīja 16. vietu, 400 m – 13.vietu.

Informē:
Skaidrīte Velberga
Dobeles sporta skolas vieglatlētikas trenere

06.01.2016.
Dobeles novada sporta spēles basketbolā veterāniem

Jau novembra sākumā 2015./2016.gada sezonu uzsāka basketbolisti veterāni. 

Pavisam turnīrā pieteicās 5 komandas - Penkule, Tenax 1, Tenax 2, DOPIDO un komanda no Auces novada.

Visas komandas izspēlēja divus riņķus pēc tam 4 komandas izspēlēja pusfinālu un finālu.

Par uzvarētāju kļuva  Tenax 2 komanda.

Komandā spēlēja Marats Ņeverovskis, Rihards Kalniņš, Ivo Grinšpons, Aleksandrs Freijs, Aldis Cīrulis, Jurijs Zaharovs, Juris Jurka , Ervīns un Ivars Zandersoni.

Otro vietu izcīnīja Tenax -l komanda, trešo vietu DOPIDO komanda, ceturto vietu Penkules komanda un 5. vietā palika Auces komandas veterāni.

Šogad visas trīs nominācijas saņēma Tenax 2 komandas spēlētājs IVO GRINŠPONS, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju ar 180 visās spēlēs gūtiem punktiem. Otra balva viņam bija kā labākajam tālmetienu izpildītājam gūstot 22 tālmetienus, trešā balva precīzākais sodu izpildītājs - 23 precīzi soda metieni.


Labāko spēlētāju sveic Dobeles sporta centra direktors Dainis Ritums.

Spēļu rezultāti

Informē:
Anita Meija
Dobeles sporta centra administratore