?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

2021.gads

14.10.2021.

Viktors Holodovs iegūst 2. vietu Latvijas karatē čempionāta

9. oktobrī Saulkrastos notika Latvijas karatē čempionāts, kas norisinājas pēc olimpiskajiem WKF(World karate federation) noteikumiem. Sacensībās piedalījās 210 sportisti no 24 Latvijas karatē klubiem. Dobeles novadu un karatē klubu „IPPON” pārstāvēja divi sportisti – Viktors Holodovs un Marks Blumfelds. Abi sportisti piedalījās kumite (cīņa ar pretinieku) disciplīnā.

Viktors Holodovs 12 sportistu konkurencē izcīnīja 3 uzvaras un finālā spēkojās ar sportistu no Rīgas kluba, pamatlaikam beidzoties ar rezultātu 0 – 0 uzvarētāju noteica tiesneši, kuri šoreiz priekšroku atdeva Rīgas kluba pārstāvim, Viktors izcīnīja 2. vietu U14 (12-13 gadi) līdz 40kg kategorijā.

Marks veiksmīgi pārvarēja sacensību pirmo kārtu, bet otrajā kārta zaudēja un kopvertējumā ieguva 7. vietu U14(12-13 gadi) līdz 45kg kategorijā.


Viktors Holodovs

Informē:
karatē kluba „IPPON” treneris
Dmitrijs Varlamovs

07.10.2021.

Karatisti iegūst 2. vietu Baltijas karatē čempionātā

2. oktobrī Jelgavā notika 12 Baltic Open karatē čempionāts, kurā piedalījās 150 sportisti - no septiņiem Latvijas, viena Igaunijas un diviem Lietuvas karatē klubiem. Dobeles novadu pārstāvēja 20 karatē kluba „IPPON” sportisti trenera Dmitrija Varlamova vadībā. Sacensību rezultāta, 10 klubu konkurencē tika iegūta 2. vieta.

Sacensību rezultāti:

Pirmo vietu izcīnīja – Ksenija Roze, Diāna Sagaidaka, Diāna Puškasa, Artūrs Salenieks, Matīss Silovs, Ralfs Kristiāns Plūme, Marks Blumfelds, Gustavs Lesiņš, Kristers Raponavičs, Artūrs Ņikitins.
Otro vietu izcīnīja – Heinrihs Baranovskis, Mihails Pisarevs, Ralfs Kristiāns Plūme, Katrina Tina Grinberga, Rūta Auzenbaha, Renārs Pešiks, Viktors Holodovs, Nils Maļinovskis, Jānis Kristers Vinciuns.
Trešo vietu izcīnīja – Rodrigo Siliņš, Renārs Pešiks, Ksenija Roze, Marks Blumfelds, Jānis Kristers Vinciuns, Kristaps Lukass, Andrejs Juškevics.
Ceturto vietu izcīnīja – Kurts Kristiāns Pakulis.

Informē:
karatē kluba „IPPON” treneris
Dmitrijs Varlamovs

04.10.2021.

Izlaidums Sporta skolā

Varbūt kādam tas liksies savādi – par izlaidumu runāt mācību gada sākumā. Sporta skolām mācību gads sākās 1. septembrī, bet beidzās nākošā gada 31. augustā un svinēt izlaidumu septembra mēnesī ir ierasta lieta.

 Arī Dobeles Sporta skolas 2020./2021. mācību gada 10 absolventi septembra beigās Dobeles Pilī saņēma apliecības par pilnu sporta skolas programmas apgūšanu. Viņu vidū Eiropas junioru kausa izcīņas uzvarētāja triatlonā un Eiropas junioru čempionāta dalībniece riteņbraukšanā Daniela Leitāne, Latvijas kausa izcīņas, Vienības brauciena un starptautisku sacensību uzvarētāja, valsts izlases dalībniece riteņbraukšanā Madara Āboma, pasaules čempionāta šaušanā dalībniece, daudzkārtēja Latvijas čempionāta un starptautisko sacensību uzvarētāja, Latvijas sporta meistare Dženeta Evardsone. Asolventi saka paldies saviem treneriem Tamārai Bumbierei, Armandam Freimanim, Dainim Ritumam par kopā pārdzīvotajiem prieka un neveiksmju brīžiem 12 gadu garumā un ir apņēmības pilni turpināt pilnveidot savu meistarību un tiekties pēc visaugstākajiem sasniegumiem savā sporta veidā nākotnē.

Informē
Dobeles Sporta skola

29.09.2021.

Sporta skolas audzēknis dodas uz pasaules čempionātu

Kopā ar savu treneri Vilni Celmiņu uz pasaules čempionātu šaušanā devies viens no spilgtākajiem pēdējo gadu Latvijas talantiem šaušanā – Daniels Vilciņs. Planētas spēcīgāko jauno snaiperu sacensības notiks no 27. septembra līdz 10. oktobrim Limā, Peru. Maijā Dobeles Sporta skolas audzēknis kļuva par Eiropas čempionāta junioriem bronzas medaļas ieguvēju. Vēlam Danielam veiksmīgu startu Dienvidamerikā!

Informē
Dobeles Sporta skola

29.09.2021.

Jauno handbolistu dalība starptautiskos turnīros

Pēc gandrīz gadu ilgas pauzes sacensību kalendārā, kuru izraisīja Covid-19 pandēmija, Dobeles Sporta skolas jaunie handbolisti pārbaudīja šajā laikā treniņos krāto meistarību vairākos starptautiskajos turnīros.

No 20. augusta līdz 22. augustam Tallinā norisinājās starptautiskas sacensības ‘’Tallin handball cup 2021’’, kurās piedalījās L. Karlovičas trenētā zēnu komanda un treneres L. Veinbergas meiteņu komanda. Zēniem 8 vienību konkurencē šoreiz nācās samierināties ar 5. vietu. Iepriecināja meitenes, kuras kļuva par turnīra uzvarētājām. Komandā spēlēja Elīza Bilkšte, Kristiāna Blaževica, Milana Naudiņa, Linda Kaminska, Agnese Virubka, Ance Grante, Katrīna Koņušeka, Līva Piterniece, Eva Kovrigina, Kristīne Gerasimova, Nikola Dārzniece, Laura lielā, Līva Krūmiņa, Elizabete Kazaka un Katrīna Kondrāte. 

Savu uzvaras gājienu treneres L. Veinbergas audzēknes turpināja turnīrā Lietuvas pilsētā Pasvalis. Uzvarot visas spēles, 10 komandu konkurencē meitenes savā rīcībā ieguva turnīra galveno balvu. Kopā ar meiteņu komandu uz turnīru devās arī E. Politera trenētie zēni. Treneris šoreiz nevarēja doties viņiem līdz, bet viņu veiksmīgi aizstāja cits Sporta skolas handbola treneris – Ņ. Pančenko. Zēni pārliecinoši aizvadīja visas spēles un saņēma kausu par uzvaru turnīrā. Komandā spēlēja : Kristians Gidrevics, Ričards Renārs Blumenaus, Oskars Bisenieks, Kārlis Auders, Rūdolfs Elferts, Andris Vidovskis, Ralfs Matīss Ozoliņš, Ritvars Putra, Ričards Nūrs Birulis un Kristers Suharevs.

Paņevežos (Lietuva) 25. reizi notika starptautiskais handbola turnīrs ‘’Panevezys Cup-2021’’. Sacensības norisinājās no 11. septembra līdz 12. septembrim un tajās mūsu Sporta skolu pārstāvēja treneres L. Veinbergas meitenes un L. Karlovičas trenētie zēni. Šoreiz meitenēm nācās samierināties ar 5. vietu 8 komandu konkurencē. Iepriecināja zēni, kuri  neatstāja nekādas cerības konkurentiem un ieguva turnīra galveno balvu. Komandā spēlēja Artis Putra, Mārtiņš Misulis, Emīls Vilsons, Kristers Bārzdiņš, Raiens Šnepsts, Edvards Toks, Valdis Kalniņš, Klāvs Erbs, Ralfs Sproģis, Kārlis Kirilka, Endijs Leja un Gustavs Kuģis.

Piedalīšanās visos šajos turnīros kalpoja par lielisku sagatavošanos Latvijas jaunatnes čempionātam handbolā, kuru plānots uzsākt oktobra mēnesī.

Informē
Dobeles Sporta skola

03.09.2021.

Dobelnieces LSVS 58. sporta spēlēs
 

Latvijas sporta veterānu savienības  58. sporta spēlēs basketbolā Cēsīs Dobeles novadu pārstāvēja divas sieviešu komandas vecuma grupā 50+ un 30 +. Sacensības notika pēc saīsināta spēļu laika 2 x10 minūtes.

Pēc gada pārtraukuma, ko ietekmēja Covid-19 pandēmija, pamazām atgriežas sporta dzīve. Tā ka bija liegta treniņu apmeklēšana komandām sporta zālēs, tad arī rezultātu diemžēl neizdevās uzrādīt pietiekamu labu, lai iegūtu godalgotu vietu 50+ vecuma grupā.

50+ vecuma grupā piedalījās 4 komandas no Rīgas, Cēsīm, Tukuma un Dobeles.

Pirmā spēle ar Rīgu pēc tik liela fizisko aktivitāšu pārtraukuma bija ļoti mazrezultatīva. Dramatiskā cīņā tika piedzīvots zaudējums 9 : 10. Ar 3 punktiem rezultatīvākā bija Linda Rimgaile.

Otrajā spēle ar Cēsīm diemžēl arī neizdevās rezultativitāti uzlabot un spēle noslēdzās ar 9 : 22 Cēsu labā. Ar 3 punktiem rezultatīvāka bija Linda Skuja.

Trešā spēle pret Tukumu jau izskatījās cerīgāka un meitenes bija iespēlējušās, bet tomēr mazliet pietrūka līdz uzvarai. Ar rezultātu 18 : 23 uzvarēja Tukums. Rezultatīvākā spēlētāja ar 6 punktiem bija Linda Rimgaile.

Kopvērtējumā triumfēja Cēsu komanda, iegūstot 1.vietu.

30+ vecuma grupā piedalījās 5 komandas no Ķekavas, Augšdaugavas, Cēsīm, Rīgas un Dobeles.

Vecuma grupā 30+ šoreiz bija ļoti veiksmīgs starts un arī finiš.

Pirmā spēlē ar Ķekavu visu laiku atradāmies vadībā par dažiem punktiem un tā arī spēli noturējām līdz tās beigu signālam. Rezultāts 20 : 16 dobelnieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas ar 7 punktiem katra bija Zane Ržiščeva un Dace Blūma.

Otra spēle bija ar spēcīgo Augšdaugavas novadu, kuras jau spēles sākumā pārņēma vadību. Aizsardzībā netikām galā ar pretinieču centra uzbrucēju. To parādīja arī spēles rezultāts 12 : 31 pretinieču labā. Rezultatīvākā spēlētājas ar 5 punktiem katra bija Ieva Jordane-Liflande un Ieva Zavinska.

Trešā spēle ar mājiniecēm Cesīm šoreiz nesagādāja lielas raizes. Visu spēles laiku bijām vadībā un to noslēdzām ar 20 : 11 mūsu labā. Rezultatīvākā spēlētāja ar 7 punktiem bija Dace Blūma.

Pēdējā spēlē ar vislielāko spēļu starpības rezultātu uzvarējām RSVK komandu no Rīgas. Tā noslēdzās ar 31 : 18 dobelnieču labā. Rezultatīvākā spēlētāja ar 16 punktiem bija Dace Blūma.

Kopvērtējumā tika izcīnīta 2.vieta un iegūtas sudraba medaļas.

Foto no komandas arhīva

Informāciju sagatavoja:
Komandas pārstāve Ilze Abramoviča

26.08.2021.

10.08.2021.

Dobeles vieglatlētu veiksmīgie starti Valmieras rekonstruētajā stadionā

6. un 7. augustā Valmieras novada atklātajā čempionātā startēja Dobeles novada sporta skolas audzēkņi, kuri uzrādīja teicamus personīgos rezultātus.

Lielisks starts bija Patrīcijai Grosbergai - 100m 11,98 sek., kas ļāva sportistei ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīt 3. vietu. Matīss Jansons 400m izcīnīja 2. vietu, ar personīgo rezultātu 50,73 sek., pirmo reizi izpildot I sporta klasi. Endijs Grīnblats, kā jaunākais dalībnieks, startējot ārpus konkursa, kārtējo reizi uzlaboja savu rezultātu - 400m 54,54 sek. Marks Šteinerts 100m finālā ierindojās 9. vietā.

Pirmās lielās sacensības notika vienā no skaistākajām, šobrīd modernākajām bāzēm – Valmieras Jāņa Daliņa stadionā. Dažādu paaudžu vieglatlēti atceras šo stadionu kā lielisku treniņu un sacensību bāzi. Stadions atbilst visām starptautiskajām prasībām.

Sacensību sezona stadionos tuvojās noslēgumam. Šī vasaras sacensību sezona ir bijusi īpaši veiksmīga mūsu vieglatlētiem.

Informāciju sagatavoja:
Skaidrīte Velberga
Dobeles Sporta skolas trenere

27.07.2021.