?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobeles novada tūrisma produktu popularizēšana starptautiskā izstādē

 

Dobeles novada Kultūras un Sporta pārvaldes vadītāja Māra Krūmiņa 07.08.2015. noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-15-3107 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Zemgales reģiona un Dobeles novada tūrisma produktu popularizēšana starptautiskā tūrisma izstādē" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības fonds.

Projekta īstenošana tika uzsākata 2014.gada 6.novembrī un pabeigta 2015.gada 25.februārī un projekta mērķis bija nodrošināt tūrisma informācijas pieejamību starptautiskajā tūrisma izstādē "f.re.e" Minhenē (Vācija), veicinot Vācijas tūristu skaita palielināšanos Dobeles novada un Zemgales reģiona tūrisma objektos un kultūras pasākumos.

Kopējās projekta atbalstāmās izmaksas - 1 107.95 EUR
ERAF atbalsta finansējums - 775.56 EUR
Projekts tika īstenots 2. darbības programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" 2.3.1.1. aktivitātes "Ārējo tirgu apgūšana" ietvaros.

Projekta ietvaros no 2015.gada 20. līdz 23. februārim Vācijas pilsētā Minhenē, kur notika lielākā tūrisma izstāde Dienvidvācijā, Latvijas nacionālajā stendā, pārstāvot Zemgales tūrisma asociāciju, strādāja Dobeles novada Tūrisma informācijas centra darbinieces Anita Banziņa un Sandra Lūciņa.

Projekta "Zemgales reģiona un Dobeles novada tūrisma produktu popularizēšana starptautiskā tūrisma izstādē" īstenošana nodrošināja pilnvērtīgu un kvalitatīvu tūrisma un atpūtas iespēju prezentēšanu Vācijas tirgū. Tādā veidā veicinot sadarbību ar ārvalstu tūroperatoriem, piesaistot arvien vairāk tūristu no Vācijas un radot plašāku interesi par Latviju, Zemgales reģionu un Dobeles novadu.

Starptautiskā tūrisma izstāde "f.re.e" ir nozīmīgs sarīkojums Vācijas tirgū un ir viena no visvairāk apmeklētajām tūrisma izstādēm gala patērētājiem Dienvidvācijā. Vērienīgā izstāde Minhenē notiek piecas dienas un katru gadu to apmeklē vairāk nekā 110 000 cilvēku, viņu vidū arī  Austrijas un Šveices iedzīvotāji.

Dobeles novada TIC