?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

2015.gada sporta rezultāti

07.09.2015. 
Dobelnieks Sniķers čempions motokrosā

Ar dubultuzvaru Latvijas čempionāta superfinālā Cēsis 6. septembrī  Arnolds Sniķers izcīnija uzvaru sezonas kopvērtējumā un 2015. gada Čempiona titulu MX 125 cc klasē! Kā jau iepriekš prognozējām, cīņa par uzvaru norisinājās ar Igauņu sportistiem. Šoreiz zināmu pretestību, izrādija Robert Saun, kurš bija ātrākais abos startos, tomēr Arnoldam vajadzēja tikai pāris apļus, lai izvirzītos vadībā. Sīvākais konkurents par čempiona titulu Rait Kaimer,  centās panākt Arnoldu, tomēr katrā aplī Arnolds spēja palielināt atstarpi starp sekotājiem un abos braucienos izcīnija uzvaru ar pārliecinošu pārsvaru.    

Šī sezona jaunajam sportistam ir izdevusies ļoti laba, jo izdevās sasniegt sezonas galveno mērķi - izcīnīt čempiona titulu. Latvijas čempionāta un Latvijas kausa sacensībās trīs reizes izdevās sacensībās uzvarēt - Dobelē, Ainažos un Cēsīs, kā arī Aizputē izcīnīt 2. vietu divu braucienu summā.Sezonas plānos ietilpa arī piedalīšanās vairākos Eiropas čempionāta posmos, kā arī Pasaules čempionātā Junioriem. Šajās sacensībās vienmēr izdevās iekļūt sacensību finālā un augstākais rezultāts braucienā 28. vieta Itālijā Trento trasē.

Ņemot vērā sasniegto Latvijas motosporta federācija Arnoldu ir uzaicinājusi iekļauties Latvijas jauniešu izlases sastāvā dalībai Eiropas Nāciju kausa sacensībās. Komandas saatāvā ietilpst 4 sportisti: 2 jaunieši  85cc klasē, viens 125 cc klasē un viens mx2 klasē. Arnolds startēs 125cc klasē. Sacensības paredzētas 10.10. - 11.10. Itālijā Trento trasē. Līdz ar to nevaram teikt, ka 2015. gada sezona ir pabeigta. Jāturpinā trenēties un jāpiedalās sezonas izskaņas vietējās sacensībās. Tuvākās jau šajā nedēļas izskaņā -  Superkauss Saldū "Bērzu" mototrasē.

Informē:
Māris Sniķers
tālr. 29293719
www.mx4dobele.lv