?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Lauki piedāvā

Brīvdienas lauku mājā "Kalnapočas" "Kalnapočas", Penkules pag., Dobeles nov.
Izaugsmes un atpūtas centrs “Tērvetes līči” atrodas skaistā, dižozolu ieskautā ainaviskā vietā. “Tērvetes līči” aicina pie sevis harmoniskai atpūtai, svinību un pasākumu organizēšanai ar iespēju nakšņot teltīs.
Zemnieku saimniecība "Rūķīši" ir viena no Latvijā lielākajām saimniecībām, kur audzē ārstniecības augus.
Stādaudzētava specializējas augļu koku, ogulāju un rožu stādu audzēšanā.
Kokaudzētava specializējas dekoratīvo skujkoku audzēšanā. Apmeklētāji var izstaigāt plašo teritoriju un iegādāties stādus.
Melones, arbūzi, paprika, kivano, tabaka, vēl neredzēti tomāti un gurķi – tas viss un vēl daudz kas cits sagaidīs zemnieku saimniecībā "Daudziņi".
Bērzes krastā izveidotais dārzs lepojas ar puķu, dārzeņu un garšaugu kolekcijām.
Apguldes "Briežos" ir aplūkojama lielākā orhideju kolekcija Latvijā. Bērniem sagādās prieku iepazīšanās ar eksotiskajiem dzīvnieciņiem.
“Lielkuģu” puķu prieku par savu sauc Kuģu Aiga, kura jau 9 gadus stāda un pārstāda dažādas puķes lauku sētā.
Izjādes pa Tērvetes pasaku mežiem un leknajām, ziedu pilnajām pļavām. Iespēja izvizināties zirga vilktā pajūgā vai kamanās.
Adrese: "Krāces", Zelmeņi, Dobeles novads
Tālrunis: +371 29454225
Adrese: Kroņauce, Tērvetes pag., Dobeles novads
Tālrunis: +371 28609399
Dzīvnieku dārzs izveidots Anneles pļavā - LVM dabas parkā Tērvetē aiz Rūķīšu meža, pieejams tikai parka apmeklētājiem . Saistās ar vietām, kur rakstniece Anna Brigadere pavadījusi savu bērnību, vēlāk to aprakstot bērnības atmiņu tēlojumos "Anneles stāsti". Te var pabarot trušus un paglaudīt kaziņas, vērot vistu un nūtriju dzīvi.
Ekskursija ražotnē, informatīva filma, degustācijas, suvenīru iegāde.
Saimniece Gunta cienās ar svaigiem, gardiem un no dabīgām izejvielām tapušiem mājas kūpinājumiem. Iebraucot sētā, iespējams sajust dūmu smaržu, kas nāk no kūpinātavas.
Inga Eglīte cep un piedāvā lielu klāstu kūku, rulešu un dažādu veidu groziņus, kas tiek cepti no pēc iespējas dabīgākiem produktiem.
Īles pagasta ''Bemberos'' saimnieko Grīslīšu ģimene, kur tiek piekoptas latviskās tradīcijas.
“Garša, kas uzrunā, apbur un neatstāj vienaldzīgu.”
Šeit var apskatīt Auces apkārtnes nozīmīgākos un atpazīstamākos objektus, kas izveidoti miniatūrā, kurus apdzīvo trušu ģimenes. Mazajiem apmeklētājiem izglītojoša saikne ar dzīvniekiem, iespēja tos pabarot ar saimnieku sarūpētajām veltēm.
SIA “LIELAUCES KLIŅĢERIS” tika dibināts 1997.gada septembrī un šobrīd nodarbojas ar zemestauku produkcijas, čagas sēnes produkciju un zāļu tēju-purva vārnkājas, trejlapu puplaksis-ražošanu, cukurgailīšu ražošanu.
Adrese: „Kadiķi”, Vītiņu pag., Dobeles novads
Tālrunis: +371 26593118
Kaislība pret vīna darīšanu liek noslīpēt receptes un uzlabot to gatavošanas tehnoloģijas. Tas ir kā aizraujošs ceļojums uz savu nosprausto galamērķi – radīt labu un kvalitatīvu augstas klases dzērienu ar pievienoto vērtību.
“Guntiņas” atrodas blakus Spārnu pilskalnam un ir Latvijas operdziedātāja un brīvības cīnītāja Jāņa Vītiņa ģimenes bijušais lauku īpašums, kurā pašlaik tiek audzētas šitake sēnes nedaudz vairāk kā 20 gadus.
SIA “BestBerry” darbojas kā bioloģiskā lauksaimniecība.
Mājas “Putni’ ir kultūrvēsturiska celtne, kas celta 1811. gadā kā Vecauces muižas(pils) rentes nams.
Siltumnīcās var iepazīt, kā briest dārzeņi, aug puķu stādi.
Adrese: "Galdnieki", Kroņauce, Dobeles novads
Tālrunis: +371 27494343
"Vizbuļos" Hercbergu ģimene audzē daudzveidīgus bioloģiskos dārzeņus, kurus var iegādāties arī uz vietas.
Bioloģiskā saimniecība Ābelītes piedāvā ielūkoties lauku sētas dzīvē - apskatīt savvaļas liellopus, kaziņas un mājputnus.
Dārzeņi un augļi, gaļas izstrādājumi un ziedi – tas viss atrodams Dobeles tirgū.
Maiznieks Jānis Kurpnieks ar 20 gadu darba pieredzi maizes cepšanā, tēva mājās ir izveidojis nelielu maizes ceptuvi, lai apvienotu tradīcijas un jaunākās tendences, veidojot savu stāstu par maizi - veselīgu, spēcinošu, bagātīgu!
Adrese: „Jātnieki”, Kroņauce, Tērvetes pagasts, Dobeles novads
Tālrunis: +371 26190132
Garšīgi lauku vīni sakoptā Zemgales lauku vidē. Lauku pirts.