?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Novadā

Dažādu veidu modernie Street food un restorānu ēdieni dažādos publiskos pasākumos, dārza ballītēs, dzimšanas dienās un arī kāzās, maksimāli izmantojot vietējo lauksaimnieku pārtikas produktus.
Brīvdienas lauku mājā "Kalnapočas" "Kalnapočas", Penkules pag., Dobeles nov.
Adrese: Miltiņi, Bērzes pagasts, Dobeles novads
Tālrunis: 63722132, 22012606
Adrese: Bikstu pagasts
Tālrunis: 63754579
Lieliskas maltītes, viesību galdu klāšana un apkalpošana, izbraukuma ēdināšana.
Adrese: "Krejotava", Penkules pagasts, Dobeles novads
Tālrunis: 28 364 038
Adrese: Dārza iela 2, Jaunbērzes pagasts
Tālrunis: 63723129
Adrese: "Eglieni", Jaunbērzes pagasts
Tālrunis: 29714879
Pavasarī Dobeles novada Kaķeniekos savas durvis vērusi ātrās ēdināšanas kafejnīca "Kebabs A9".
Restorāns “Zoltners” piedāvā iespēju baudīt izsmalcinātu maltīti no vienmēr svaigiem sezonas produktiem. Lai garantētu patīkamu atpūtu, lūdz veikt iepriekšēju rezervāciju.
Piedāvā kompleksās pusdienas, mājas konditoreju, siltos ēdienus, grupu ēdināšanu, banketus. Var pasūtīt konditorejas izstrādājumus.
Bistro tipa kafejnīca ar plašu silto ēdienu klāstu un desertiem, salātiem, dzērieniem. Darbdienās piedāvā kompleksās pusdienas.
Tērvetes centrā, pašā ceļa malā, blakus veikalam ELVI atrodas maza picērija - beķereja. Piedāvājumā picas - ar pašu rokām mīcītas mīklas pamatni, saimnieces Kristīnes gardās kūkas, našķi, uzkodas un maizītes.
Kafejnīca „Sprīdīši” atrodas rakstnieces Annas Brigaderes mājas – muzeja omulīgajā pagrabiņā. Piedāvājumā latviskās virtuves ēdieni, kuros iekļauti Tērvetes mājražotāju produkti.
Piedāvā kompleksās pusdienas, dažādus siltos ēdienus, konditoreju, desertus, izlejamo Tērvetes kvasu un alu.
Piedāvājumā siltie ēdieni, gardais Tērvetes kvass un Tērvetes alus. Blakus atrodas firmas veikals, kurā var iegādāties, kā arī pasūtīt uz vietas ražoto kulinārijas un konditorejas produkciju, Tērvetes alu, kvasu.
Kafejnīcas ēdienkarte ir daudzveidīga un sezonāli aktīva – salāti, aukstās un siltās zupas, pankūkas, plašs otro ēdienu klāsts, deserti, konditoreja, saldējums un saldējuma kokteiļi. Iepriekš piesakoties, uzņem tūristu grupas.
Atrodas LVM dabas parka Tērvetē Rūķu sētā. Piedāvā gardus rūķu našķus, uzkodas, saldējumu, suvenīrus. Āra kafejnīcā tūristi var baudīt arī siltos ēdienus.
Vecauces pils virtuve ar ēdamzāli atrodas pils pagrabstāvā.
Ēdināšana, svaigi kulinārijas un konditorejas (pieņem arī pasūtījumus) izstrādājumi.