?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Novada tūrisma vēsture

Rehabilitācijas centrs "Tērvete" piedāvā iespēju ārstēties rehabilitācijas centrā ar pansiju. Iepriekš piesakoties, tūristiem un atpūtniekiem iespējams nodrošināt arī naktsmītnes. Piedāvā telpas semināriem, banketiem, ēdināšanu, sporta pasākumu organizēšanu.
Krimūnu piensaimnieka auto
"Apceļo dzimto zemi!" – skaļi un pārliecinoši pagājušā gadsimta 20. un 30. gados skanēja aicinājums ikvienam tautietim pārstaigāt Latvijas āres.
Šāds virsraksts lasāms kādā laikraksta "Jaunais Zemgalietis" 1931.gada numurā. Atbilde ir visnotaļ pozitīva: "Protams..."
Ķiršu novākšana Vārnu dārzniecībā
Tajos tālajos laikos, kad Dobele vēl nebija kļuvusi par ceriņu svētvietu, tā tuvu un tālu tika cildināta kā ķiršu galvaspilsēta.
"Pārgulēt varēja visnotaļ romantiski – kūtiņā uz salmiem vai uz guļammaisiem no soliem atbrīvotā klasē vai sporta zālē."
30. gados, kad ikviens ceļotājs raiti pārstaigāja dzimtenes āres, izzinot un atklājot dzimtenes daiļumu un dižo vēsturi, viena no populārākajām apskates vietām bagātajā Zemgalē bija Bērzmuiža, tagad Bērze.
"Kaut gan tūrisms veicina tautas labklājību un ikviens tūrists katrai lauku mājai, kurā tas apmetas, ienes drusku naudas, daudzi vēl arvienu dzimtenes apceļotājus uzskata par klenderiem..."